KONST / Litografier / Färglitografi 17177141
nr 1717 7141
Färglitografi
Alf Olsson (f. 1925), Sverige, "Morgon". Signerad, numrerad 21/85, daterad -80. Färglitografi, bildmått: 41x53 cm, yttermått inklusive ram: 51x65
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 20:55:49
300 kr
350 kr